زمان ثبت : پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 در ساعت 17:42 ~ چاپ مطلب
نویسنده : سارا
عنوان :

آغاز تغییر برخی مدیران راه و شهرسازی

 اواخر مرداد ماه سال 92 عباس آخوندی در جلسه شورای معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی، با تاکید بر استفاده از نظرات وزیر سابق (علی نیکزاد)، گفته بود: نگران تغییر و تحولات نباشید، فقط برخی از برنامه‌ها مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.
وی  با تاکید بر این‌که اهل تغییرات اتوبوسی نیستم، گفت: تنها ممکن است با توجه به برنامه‌های دولت تدبیر و امید برخی از برنامه‌ها مورد بازنگری قرار گیرد و با توجه به ضرورت‌های کنونی کشور برنامه‌های جدید در حوزه‌های راه و مسکن اجرا شود.
این در حالی بود که در سال 92 بیش از ظرفیت یک اتوبوس تغییرات مدیریتی توسط وزیر تازه وارد راه و شهرسازی صورت گرفت. حال پس از حدود سه سال به نظر می رسد بار دیگر تغییرات اتوبوسی وزارت راه آغاز شده است. وزیر راه و شهرسازی پیش از خداحافظی نمایندگان مجلس نهم مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن را برکنار و حکم یک مدیر بخش صنعتی را برای این پُست امضا کرد.
آخوندی در ادامه به فاصله اندکی از حضور نمایندگان مجلس دهم در بهارستان، وزیر راه و شهرسازی دست به قلم شد و دو مدیرکل راه و شهرسازی استان های تهران و قم را تغییر داد.
وی اخیرا هم طی حکمی شهرام ملکی را به عنوان مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کردستان منصوب کرده است.
بر اساس ادعای مطرح شده در گزارش تسنیم، به نظر می رسد با تغییرات مدیریتی طی هفته‌های اخیر در زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی، "اتوبوس تغییرات" پس از حدود سه سال به رانندگی وزیر راه به راه افتاده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :